Резюме

Нечипоренко Сергій Володимирович

Заступник директора, 15 000 грн

Повна зайнятість.

Вік: 45 років

Місто: Люботин

Готовий до переїзду в: Харків

Контактна інформація телефон 066 435 92 12

Досвід роботи

Заступник директора

з 03.2015 по 10.2018 (3 роки 7 місяців)

СКП "Харківзеленбуд" ХМР, Харків (утримання балансових об`єктів)

Організація виконання робіт підрядними підприємствами на балансових об"єктах (підготовка договорів, розробка та впровадження технологій виконання робіт, контроль якості та приймання виконаних робіт, вирішення кадрових питань, листування, вирішення конфліктних ситуацій, проведення нарад, створення нових підрозділів, проведення навчання, проведення профілактичної роботи щодо недопущення зауважень при перевірках фінансових інспекцій, залучення спецтехніки)

Начальник сектора екології Південної залізниці

з 04.2010 по 03.2015 (4 роки 11 місяців)

ДП "Південна залізниця", Харків (забезпечення перевезень пасажирів, вантажів, багажу, вантажобагажу, пошти та виконання пов'язаних з ними робіт (послуг))

Організація виконання природоохоронного законодавства на 135 структурних підрозділах (у т.ч. на Сміттєспалювальному заводі у м. Люботині) Південної залізниці, підготовка підрозділів та супроводження перевірок екологічної інспекції, складання заперечень на зауваження викладені в актах перевірки, профілактична робота з виконання природоохоронного законодавства, організація роботи залізниці з відходами, представлення досягнень Південної залізниці на виставках, здавання звітності та складання природоохоронних планів залізниці.

Секретар Люботинської міської ради

з 04.2006 по 04.2010 (4 роки)

Люботинська міська рада, Люботин (орган місцевого самоврядування)

Організація діяльності роботи ради (організація засідань депутатських комісій, колегії та сесій, коригування проектів рішень, оформлення діяльності ради, контроль виконання рішень), виконання обов"язків міського голови в його відсутність, залучення інвестицій до міста, організація міських заходів, вирішення конфліктних ситуацій, робота з громадськими організаціями та політичними партіями.

Начальник станції Люботин

з 11.2002 по 04.2006 (3 роки 5 місяців)

ДП "Південна залізниця", Люботин (обробка транзитних вантажних і пасажирських поїздів, виконання маневрових операцій з розформування-формування збірних і дільничних поїздів, обслуговування під'їзних колій, зміна локомотивів та локомотивних бригад, погрузка та вигрузка вагонів.)

Функціонал: організація діяльності роботи станції та вокзалу (поїзної та маневрової роботи, контроль стану обладнання станції, опалення приміщень, обслуговування пасажирів, розробка технологій, забезпечення вимог з охорони праці, проведення навчання працівників, обслуговування отримувачів та віправнив вантажу, координація суміщних підприємтв).

Поїзний диспетчер диспетчерського (логістичного) центру

з 08.1997 по 05.2002 (4 роки 9 місяців)

ДП "Південна залізниця", Харків (оперативне керівництво рухом поїздів)

Організація руху поїздів на дільниці (диспетчерській), ведення графіку виконаного руху поїздів та інших встановлених документів, підв"язка локомотивів.

Освіта

Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України

Магістр державного управління, Харків

Вища, з 09.2009 по 08.2012 (2 роки 11 місяців)

Публічне управління щодо застосування законів, принципів, методів, технологій та процедур в управлінні суб'єктами публічної сфери, що забезпечить європейський рівень надання адміністративних послуг на засадах запровадження у практику діяльності принципів демократичного врядування

Харківська державна академія залізничного транспорту

Організація перевезень та керування на залізничному. транспорті, Харків

Вища, з 09.1993 по 07.1997 (3 роки 10 місяців)

Управління експлуатаційною роботою залізниць, організації роботи логістичних систем, проектування залізничних станцій, документального та юридичного забезпечення перевізного процесу, дотримання умов безпеки руху та охорони праці.

Координація діяльність усіх галузей та підрозділів залізничного транспорту з організації перевізного процесу, керування та контроль за рухом пасажирських і вантажних поїздів.

Організація експлуатаційної, вантажної та комерційної роботи на станціях, транспортних вузлах та на транспорті промислових підприємств.

Виконання транспортно-експедиційне обслуговування вантажних перевезень в логістичних центрах, в.т.ч. і в міжнародному сполученні.

Проектування залізничних станцій та вузлів.

Розроблення та експлуатація сучасних інформаційно-керуючих систем на підприємствах залізничного транспорту.

Контроль безпеки руху в структурних підрозділах залізниць.

Керування рухом поїздів в метрополітенах.

Професійні та інші навички

Досвідчений користувач ПК

Знання мов

Російська — вільно

Додаткова інформація

Водійські права : категорія В (наявність особистого авто)