Синиця в руках або журавель у небі?

Завищені амбіції вікових здобувачів вакансій

Чи завжди винні роботодавці у вашому безробітному статусі?

Побували на безлічі співбесід, але так і не отримали позитивного результату?

Можливо, в очах роботодавця ви виглядаєте саме таким кандидатом, якого вони намагаються уникати.

Правда життя ринку праці України 2018

Традиційно вважалося, що оптимальний вік для співробітника 25-45 років. Це людина, яка не тільки чудово знає свою професію в теорії, а й має пристойний досвід роботи. Він ще сповнений сил, бажання поглиблювати професійні знання і удосконалювати навички, прагнення само реалізуватися в житті. У нього немає «зашореності», прив'язки до правил і традицій, він готовий до змін та інновацій. Такий працівник знає свої межі й можливості, ставить перед собою реальні завдання і виконує їх, намагається робити менше помилок, так як відчуває відповідальність за свої дії.

Все проходить, все змінюється

З одного боку, все частіше з'являються пропозиції для шукачів роботи до 50-55 і навіть до 65 років через дефіцит досвідчених фахівців і тому зрілі професіонали, особливо з виробничим стажем, стають все більш затребуваними та легко виграють конкуренцію з молодими, але недосвідченими виробничими фахівцями .

З іншого ж боку, як і було в усі часи, йде звичайний процес витіснення вікових працівників з посад, на яких молоді люди з об'єктивних причин можуть краще справлятися зі службовими обов'язками, ніж їхні старші конкуренти.

Життя таке, як воно є

Віковим претендентам бажано реально оцінювати свої «конкурсні можливості» для обираних вакансій. Наприклад, в приймальні на вакансію «токаря універсала» ви не побачите багато молодих конкурентів. А ось на вакансії які популярні у молоді, ви обов'язково зустрінете багато впевнених у своїх здібностях молодих, красивих дівчат та хлопців з потенційно більшими, ніж у вас конкурсними можливостями.

PS

Подобається чи не подобається це комусь, але таке життя - з віком ми щось втрачаємо й обов'язково щось здобуваємо.

Немає хороших чи поганих життєвих ситуацій

Життя, як «погода за вікном»

Одягайтеся відповідно до своєї «вікової погоди», розумно оцінюйте свої кар'єрні можливості та Живіть «по повній» тут і зараз!

Клуб здобувачів Харкова

Анатолій Вербицький

https://www.facebook.com/WAV168/

Асоціація Зеленого Бізнесу