Ринок нерухомості Харкова після війни

Що вибиратимуть покупці

У покупців можуть змінитися пріоритети під час виборів житла після війни.

Не виключено, що найближчим часом може знизитися популярність квартир у передмісті великих міст. Як показала облога столиці, саме міста-супутники постраждали найбільше.

Також під час вибору майбутньої квартири багато хто звертатиме увагу на наявність поруч військової інфраструктури або аеродромів. Адже, як показала практика, ворог насамперед веде бойові дії чи обстрілює саме такі об'єкти.

Може знизитися популярність і так званих видових квартир, вікна яких виходять на відкритий простір – ймовірність прильоту ракети в цьому випадку збільшується. Швидше за все, вибираючи квартиру, українці віддаватимуть перевагу нижнім поверхам – у цьому випадку при оголошенні повітряної тривоги можна швидше добігти до укриття.

Крім безпеки житла, потенційних покупців цікавитиме рівень енергоефективності, енергозбереження, автономне теплопостачання, водопостачання та ціна комунальних платежів.

ХОГО Асоціація Зеленого Бізнесу www.greenbizua.org

Пропозиції про співпрацю, будь ласка, на E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Асоціація Зеленого Бізнесу